HBV DNA PCR (Viral Yuk) < 20 IU/mL <116.40 Kopya/mL

en son çıkan değerim HBV DNA PCR (Viral Yuk) < 20 IU/mL <116.40 Kopya/mL daha önce ise 2045 IU/mL bundan bir önce 3620 IU/mL idi değerlerim bu kadar hızlı düşmesi hastalığı yeniyorum manasına gelir mi normalde taşıyıcıyım sadece son üç hafta sebivo adlı ilaç kullanıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz düşmesi iyi bir gelişme ama HBV DNA sonucunuz negatif çıksa bile  kontrollerinize devam etmelisiniz.