HCV (KEMİLUMINESANS VEYA BENZERI) 0,078 test ve sonucu yukarıdaki gibidir.olması gereken değer aralığı 0.078 midir?

HCV (KEMİLUMINESANS VEYA BENZERI)    0,078 test ve sonucu yukarıdaki gibidir.olması gereken değer aralığı 0.078 midir?

Tahlil.com Cevabı : HCV'nin olması gereken değeri diye birşey yoktur. Negatif olmalıdır. Sizin sonucunuz da negatif.