HEMOGLOBİN ELEKTROFOREZİ

merhabalar ben de geçenlerde kan tahlili yaptırdım kan değerlerim şu şekildedir;ferritin:1,35 vit B12:182.5demir :(Fe)18.05demir bağlama kapasitesi:506.37HGB(Hemoglobin):10.9WBC:11.99RBC:6.04MCV:61.9MCHC:29.1LYM:1.25NEUT:9.71MON;0.88Doktor şimdilik demir hapı ve B12 vitamini verdi iğne olarak .ve bir sonraki kontrolde HEMOGLOBİN ELEKTROFOREZİ yapılacapını söyledi ve daha sonra da endoskopi ve kolonoskopi yapılabilirmiş yorumunuz nedir acaba teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyorum.Gerekenleri yapmış.Kansızlığınızın nedeni üzerine de araştırma yapmayı planlamış.