Demir eksikiği için henüz tedavi başlatmadı ama saçlarım dökülüyor yardımcı olursanız sevinirim

demir 27 tsh 4.32 ferritin 12.26 vitamin b 12 257.3 çıktı b12 sınırın altında diye doktor ilaç verdi iğne yaptırıyorum demir eksikiği için henüz tedavi başlatmadı ama saçlarım dökülüyor yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Hgb deperiniz (hemoglobin) nrmal ise demir tedavisi başlanmayabilir..