Hepatit B şüphesiyle test yaptırdım. Değerleri yorumlayaiblir misiniz?

Merhaba. Hepatit B şüphesiyle test yaptırdım. Değerleri yorumlayaiblir misiniz? Kağıttaki bütün değerleri ne yazık ki yazamıyorum. Diğer bilgileri de istediğiniz taktirde onları da ekleyebilirim. Anti HCV: 0, 11 HBsAg: 0,25 Anti HBs: 223,5 Anti HIV: 0,243

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuşsunuz önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.