Hepatit b taşıyıcısıyım hbv dna testim:90.66 afp:4.40 hbs ag:3800 sizce sonuçlarım nasıl

merhaba:hepatit b taşıyıcısıyım hbv dna testim:90.66 afp:4.40 hbs ag:3800 sizce sonuçlarım nasıl

Tahlil.com Cevabı : Tek bir sonuçla karar verilemez, daha önceki veya bundan sonraki takilerinize göre karar verilebilir..