Yorumlar mısınız? HBeAg (Mikro) 0.56 NEGATİF HBsAg (Mikro) * 40.00 POZİTİF AFP 2.22 ng/mL HBV-DNA (kantitatif) 167 IU/m

Hocam. 24 yasında bayanım ve kronik hepatit b hastasıyım. 7 yaşında interferon tedavim oldu. HBeAg (Mikro) 0.56 NEGATİF HBsAg (Mikro) * 40.00 POZİTİF AFP 2.22 ng/mL HBV-DNA (kantitatif) 167 IU/m ultrason sonucum: yoğun gastrointestenal meteorizm ve grade 2 hepatosteatoz. şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ile ilgilidaha önceki tetkik sonuçlarınızla birlikte değerlendirme yapılmalıdır, ancak ultrasonografide karaciğerde yağlanma görülmüştür..