Her ay düzenli olarak adetım 10 gun gecıkmekte ve gebelık dusunuyorum her ay umutla test yapıyorum fakat sonuc negatıf oluyo bu ay yıne aynı sey oldu adetımden 2 gun once test yaptım

Her ay düzenli olarak adetım 10 gun gecıkmekte ve gebelık dusunuyorum her ay umutla test yapıyorum fakat sonuc negatıf oluyo bu ay yıne aynı sey oldu adetımden 2 gun once test yaptım kanda sınuc negatıftı su an yıne 11 gun gectı ıdrarda baktım sonuc aynı sızce tekrar kanda baktırmalı mıyım degişiklik olabılır mi?

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi gebelik umuduyla gereksiz yere adetinde gecikme bile olmadani alelacele test yaptıranlar sıklıkla hayal kırıklığı yaşıyor.Bir daha adetinizde en az 5 gün gecikme olmadan test yaptırmayın.Şu bulgularınızla da hamilelikten söz edemeyiz.