Sevgilimle dün sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık ancak prezervatifin çıktığını fark edemedik.

Sevgilimle dün sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık ancak prezervatifin çıktığını farkedemedik. hemen vajinanın üstünü sildik kontrol ettik herhangi bir meni kalmamıştı ama genede içimiz rahat etmiyorum dünden beri uyuyamıyoruz zaten bir daha kesinlikle böyle bir şeyi denemiyicez bile. Adet gününede çok var lütfen içimizi rahatlatıcak bir şey söyleyin bir şey olur?

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi cinsel konularda bir bilgisi olmadan bu tür işlere girişen ve benzer soru soran yüzlerce ziyaretçimiz var.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulunuyor.Sürtünme ile hamile kalınır mı?