Herpes virusu testi yaptırdı eşim.

Iyi gunler, herpes virusu testi yaptirdi esim sonuclar su sekilde , herpes 1-2 IgG :197.45 herpes 1-2 IgM :0.36 Yorumlarmisiniz lutfen.

Tahlil.com Cevabı :

Herpes IG G pozitifliği önceden geçirilen herpes virüs enfeksiyonunu gösterir. Aktif bir hastalık değildir.Herpes IgM değerinizde negatif olarak kabul edilir.Sonuç olarak eşinizin testlerinde anormal bir durum görülmüyor.