Hiç bir şekilde birleşme olmadı. Ancak adetim gecikti. Neden?

 Adet günüm 15 i.15 kasımda adet olucam diye pet kullanmaya baslamıstım.15 kasım aksamı erkek arkadasımla arkadan surtunme yasadık.Ön taraftandan ıc camasırım ve pedım varken surtunme yasadık.hıc bır sekılde bırlıktelık olmadı.adet belırtılrım var.ama 5 gun gecıktı adet olamdım.acaba hamılemıyım.

Tahlil.com Cevabı : Hiç bir şekilde direk temas ve birleşme olmadıysa gecikmenizin sebebi hamilelik olamaz. Aşağıdaki bağlantıyı incelemenizi tavsiye ederiz. https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957