Hamilelik ultrason muayenesinde gözükürdü, değil mi?

Öncelikle cevap verdiğinizden dolayı teşekkür ederim.an*l yollardan korunmadan ilişki yaşadım. Reglim de gecikme olduğundan dolayı test aldım negatif çıktı. İhtimale karşı doktora gittim ultrasanla kontrol etti kis ve taş yok, idrarin yok dedi. Ultrasonda idrar olmasa bile hamile olsaydım çıkarmıydı

Tahlil.com Cevabı :  Eğer hamilelik ihtimaliniz olsaydı ultrason incelemesi sonunda doktorunuz fark ederdi.