H.I.V p24 ag+lgG combı sonuc nagatif 0.200 ilişkiden 28 . günunde test yaptırdım ?

H.I.V p24 ag+lgG combı sonuc nagatif 0.200 ilişkiden 28 . günunde test yaptırdım acaba dogrumudur test bilgilerii ? 200 degeri kafamı karıştırdı tekrar test yaptırmam gerek mı sizce?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif çıkmış.Doktorunuz gerek görürse tekrarlatabilir.