HIV sonucu ileriki yıllarda kendi kendine pozitif olur mu?

 Hocam bir ilişkiden iki yıl geçse ve testleri yaptırdıgımızda bütün testleri tam istenilen şekilde yaptıgımızda ileriki yıllarda ilişkiye girmesek kendi kendine pozitif olur mu hiv sonucu?

Tahlil.com Cevabı : Szin gibi HIV paranoyası veya  HIV korkusu nedeniyle kafası karışan hatta psikolojisi bozulan  okurlarımız var. Tahlil.com doktorları bu konuda  yüzlerce soru cevapladı, sitemizde bir çok yazı  yayınladık.HIV korkunuz  bilgisizliğinizden ötürüyse aşağıdaki bağlantılardan HIV testi, HIV  testinin ne zaman yapılacağı ve AİDS belirtileri hakkında yazdığımız yazıları okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Şunu unutmayınız, korkunuza yol açan konu hakkında bilgi sahibi olmanız korku ve şüphelerinizi yenmenize yardımcı olacaktır.HIV ve AİDS hakkında bilmek istediğiniz tüm konular burada....HIV korkusu ve bundan nasıl kurtulacağınıza dair uyarılarımızı ve önerilerimizi öğrenmek için tıklayınız.....