HIV sonucu normal değerlerde 0 ve 1 olması gerekirken benim 11 çıkmış. Ne yapmam lazım?

Merhabalar ben evlilik için test yaptırmıştım fakat tahlil sonuçlarımda hıv sonucu normal değerlerde 0 ve 1 olması gerekirken benim 11 çıkmış sonuçları ankaraya gönderdiler ve bunun yalancı poziiflik olması %90 dediler yani sonuç negatif gelir endişelenmeyin dediler benim ne yapmam lazım

Tahlil.com Cevabı : Sonucu beklemekten başka yapacak bir şey yoktur..