HIV testi sonuçlarım ne anlama geliyor?

Merhabalar hocam, şüpheli ilişkim olmadığı halde HIV testi yaptırdım. Paket halinde kan yolu ile bulaşan hastalıklar adı altında bir kaç test yapıldı. Ertesi gün sonuçları aldım ve hepsinin karşısında negatif yazıyor ama değer yok. Sadece negatif yazıyor. Bu test doğru mudur acaba bu şekilde?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif çıkmış sorun görülmüyor.