Hıv testini yaptırdığım zaman uygun mu? Yaptırdığım HIV testi yeterli mi?

Hocam merhaba , Hiv combo testi yaptırdım. Sonucunda; p24ag+ab(hiv combi) negatif yazıyor. Bu testi 28. Günde yaptırdım. Bu yeterlimi? Sistem laboratuar ankara da yapilmis iyi çalışmalar dilerim...

Tahlil.com Cevabı : Şüpheli ilişki sonrası hangi HIV testinin ne zaman yapılacağına dair aşağıdaki yazımızda aradığınız tüm bilgiler bulunmakta. Dikkatle okumanızı öneririz.http://tahlil.com/hiv-elisa-testleri-iliski-sonrasi-ne-zaman-yapilmali