Merhaba hocam 39. günde bugun bir özel tıp merkezinde HIV testi oldum

Merhaba hocam 39. günde bugun bir özel tıp merkezinde HIV testi oldum ama hangi tür test olduğunu bilmiyorum, sonuç negatif çıktı. Tıp merkezleri hangi testi kullanıyodur acaba ayrıca yalancı negatiflik olabilir mi ? Yardımcı olursanz çok sevinirim. Konuyu kapatmamı tavsiye edermisiniz ??.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da tahlil yorumluyoruz.Test sonuçlarınız normal, sorun olmadığını söyleyebiliriz.Konuyu kapatıp kapatmayacağınız sizin bileceğiniz bir durum.Ancak eğer bir HIV korkunuz var ise, bu konuyu kafanızdan hiç atamıyorsanız aşağıdaki HIV korkusuna dair yazımızı okumanızı öneriyoruz.Bu yazımızı dikkatle okuyup bu konudaki uyarılarımızı dikkate almanız faydanıza olacaktır.HIV korkusu nedir?