Ben s hafta kadar önce arkadaşımla ilişkiye girdim adet olması lazımdı 2 gün geçti düzenli oluyorum diyordu

Merhaba . Ben s hafta kadar önce arkadaşımla ilişkiye girdim adet olması lazımdı 2 gün geçti düzenli oluyorum diyordu 20 ye yakın aspirin içti üstüne kan sökücü ilaç içti gene adet olmadı hamile olmuş olabilirmi olmussada bundan nasıl kurtulabiliriz acil cvp sanız çok memnun oluruz

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi 1 haftayı bulursa bir test yaparak gebelik var mı yok mu anlayabilirsiniz.