Hocam ben egzesiz(futbol,yüzme,koşu )yaparken bende kusma v bulantı oluyor midem doluysa kesinlikle kusuyorum

hocam ben egzesiz(futbol,yüzme,koşu )yaparken bende kusma v bulantı oluyor midem doluysa kesinlikle kusuyorum ama boş olduğunda da bulantım oluyo sadece bunun için gasroloji doktoruna gittim bana mideyle ilgili tütüm tetiklerim yapıldı endoskopi dahil ve sonuçlarım temiz çıktı..

Tahlil.com Cevabı : Kulak burun boğaz ve nöroloji tarafından değerlendirilmenizi öneririz..