Merhaba kizim 6 yasinda 1 gun sidetli kusma ve karin agrisi ile hastaneye gittik..

Merhaba kizim 6 yasinda 1 gun sidetli kusma ve karin agrisi ile hastaneye gidik yapilan tahlil sonuclarimiz asagidaki gibidir bize sadece serum verim eve gonderdiler 1 hafta sonra tekrar cagirdilar icime sinmeyen bir seyler var yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin saygilar

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı yazmanız gerekmektedir..