Hocam bugün ben dolmuş te iken cam kenarındaydim

  orada bir sivri bi plastik cam kenarligi vardı elimi çizdi ve elime baktım kan yoktu hafif çizik vardı ya ama orada bnm gibi bir çok kişi elimi çizmiş se ve hepatit se veya aidse bulaşırmı elimden hiç bişekilde kan akmadi sadece beyaz çizik hafiften

Tahlil.com Cevabı : Bulaşma ihtimali yoktur..

k************ :

Ben kardeşimin yaptığı bir ayıbı bugün öğrendim. 13 yaşında ergenlik çağında. Ve evde çıplak şekilde koltuklara , oraya buraya boşalıyormuş. Ve korkumuz şu bu boşaldığı spermler bir şekilde evde yaşayan bayanlara geçipte hamile bırakma ihtimali varmıdır ? Bayanlar normal giyinik evde yaşıyo

Cevap:

Bu şekilde hamile kalınmaz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.