Hocam elimi hafif igne ile yanlislikla kesmistim parmagimdan acaba hiv kapmismiyimdir

Hocam elimi hafif igne ile yanlislikla kesmistim tam bir gun sonra ev arkadaşım bnden bir saat önce tuvalette mastürbasyon cekmis hivli oldugundan supheleniyorum ama iyice yikamiş yani soyle soyliyeyim yer kuruydu dengemi kaubettim yere degdi parmaklarim parmagimdan acaba hiv kapmismiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaş ihtimali yok denebilir..