Kulaklıkla HIV bulşır mı..

Bugun internet kafeye gittim kulaklığı taktim internet kafe kulaklıkları ni yarım saat sonra eve geldim kendime su almıştım Şişede kulagim kasindi kasidim sisenin agiz kismina deydi telefonla konuşurken elim sonra içtim hivli birinin kulagina deymisse o kulaklık ve ben su içtim hiv kapar mIYIM

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde bulaş söz konusu değildir..