Hocam erkek arkadaşım yanımda bosaldi ama bosalmaya yakin çamaşırının icine koydu

Hocam erkek arkadaşım yanımda bosaldi ama bosalmaya yakin çamaşırının icine koydu geldigini hissetti ama bosalmaya calisirken pen*siyle oynarken eli benim vajinamdaydi acaba pen*siyle oynarken eline sperm bulastimi diye korkuyorum eline ya sperm bulastiysa benim vajinami oksadi peki hamilemiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olursa test yaparsınız.. bu kadarını tahmin etmek imkansızdır..