Merhaba bugün kız arkadaşım bana masturbasyon yaptı ve göbeğine boşaldım daha sonrasında göbeğini sildi ?

Merhaba bugün kız arkadaşım bana masturbasyon yaptı ve göbeğine boşaldım daha sonrasında göbeğini sildi lakin atletinde biraz leke kalmıştı onu da vajinasının üst kısmına temas ettirdi göbeğinin biraz altına yani hamilelik durumu mümkün müdür ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamile kalma riski yok denecek kadar azdır..