Merhaba nişanlımla kıyafetler üzerimizdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Merhaba nişanlımla kıyafetler üzerimizdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onun üzerinde kot çamaşır ve benim üzerimde de yine kot pantolon ve çamaşır vardı. cinsel organlarımız hiç bir şekilde temas etmedi ve boşalma olmadı. adetim 6 gün gecikti hamilelik riski olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski bu şekilde yoktur..