Hocam icime dert oldu vajinadan gelen kahverengi sıvı nedir neden böyle bisey oluyo olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon, kist, hormonal nedenler, vb olabilir muayene olmanızı öneririz..

r********* :

Ultrasona11+3 hamileyim bebegin boyu 46mm nt ise 1,2mm. Ikili test yaptirabilecegimi soyledi doktor. Simdilik degerlerlerim normal mi. 13hafta dolana kadar bu nt degeri yuklselip 3u gecebilir mi.

Cevap:

Doktorunuz normal dedi ise sorun yoktur, usg'yi yapan doktorunuzun yorumları önemlidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.