Hocam iyi günler.Benim adım Bekir.Ben polislik için mülakatlara gireceğim ama benim tahlil sonuçlarım ise şöyle;

Hocam iyi günler.Benim adım Bekir.Ben polislik için mülakatlara gireceğim ama benim tahlil sonuçlarım ise şöyle;  HBs II < 0,10 Negatif (0- <1) Anti HBs 131,70 Pozitif (0- <8) Anti HCV <0,02 Negatif (0- <0,8) Bu sonuçlar herhangi bir sorun teşkil edermi.Burdaki pozitifin anlamı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuşsunuz önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.