Hocam kiz arkadasim 9 kasimda adet oldu

Hocam kiz arkadasim 9 kasimda adet oldu ve 11 kasimdan bu yana dogum kontrol hapi aliyo. Dun camasirlar uzerimizdeyken surtunduk zevk suyundan camasiri hafif islandi hamile olma olasiligi varmidir. Dogum kontrol haplari koruma yaparmi saygilar.

Tahlil.com Cevabı : Arkadaşım çamaşırli sürtünmede hamilelik söz konusu olamaz. Zaten arkadaşınızda doğum kontrol hapı alıyor.