Hamile kalmak için illa adet öncesi veya sonrası mı ilişkiye girilmeli ?

Hamile kalmak için illa adet öncesi veya sonrası mı ilişkiye girilmeli ? Benim adetim düzensiz oluyor. Ne zaman olacağımı bilmiyorum. Ama ilşkiye girdik ve boşalma oldu. Hamile kalma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Adet öncesi de sonrası da ilişkiye girilebilir.Önemli olan yumurtlama dönemine denk gelmesidir.