Hocam merhaba ben pko hastasıyım diane 35 kullanıyorum kilo vermek için çörek otu yiyorum dianenin etkisini azaltırmı ?

Hocam merhaba ben pko hastasıyım diane 35 kullanıyorum kilo vermek için çörek otu yiyorum dianenin etkisini azaltırmı herhangi sorun olurmu sizce devam etmelimiyim yemeye internette bir sitede iilacın etkisini azalttığını söylemişler

Tahlil.com Cevabı : Kilo vermenin en doğru yolu bir diyetisyene danışarak diyet yapmak ve beraberinde düzenli egzersiz uygulamaktır. Gereğinden çok yemeniz uygun olmayabilir çörek otunu