Hocam merhaba,ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım?

Hocam merhaba,ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. O boşaldı daha sonra ben kucağına oturdum onda birşey yoktu ama bende kilot vardı. Birşey olur mu hamile kalır mıyım nolur

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com:Kıyafet üzerinden hamileliğin oluşması beklenmez.