Merhaba ben yeni evliyim evlendikten sonra adetlerim tamamen değişti 25 ile 30unda olurken evlendikten sonra 18 i ve 16sında oldum?

 Merhaba ben yeni evliyim evlendikten sonra adetlerim tamamen değişti 25 ile 30unda olurken evlendikten sonra 18 i ve 16sında oldum geçen ay 15 inde lekelendm 16sında kanamam oldu ve bugün ayın 18i yanbi 32 gün oldu toplam geciktim test yapmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : Gecikme yaşadığınız için test yaptırmanızı öneriyoruz.