Kız arkadaşım bakire o yüzden arkadandan beraber olduk ve arkadana boşaldım?

Kız arkadaşım bakire o yüzden analdan beraber olduk. Adeti 1 hafta gibi gecikti 5 6 gün falan ama adet oldu tekrar. Adet olduğu halde hamile olma riski var midir ?

Tahlil.com Cevabı :

İlişki sonrası düzenli olarak regl görülmüşse hamilelikten söz edilemez.