Hocam Merhabalar her 6 ay düzenli hepatit b testi yapmaktayım

Hocam Merhabalar her 6 ay düzenli hepatit b testi yapmaktayım alt 27 ast 53 daha önceki alt 23 ast 42 idi durumum nedir Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız testler karaciğer fonksyon testleridir ve normal görülüyor, hepatit B ile ilgili sonuç yoktur..