prezervatif yırtık patlak değildi kontrol ettim

Sevgilimle bişey yasadik prezervatif taktım analdan girmeye çalıştım calistim sonra bosaldim prezervatif yırtık patlak değildi kontrol ettim sonradan hiç bi şekilde vajinasina sürme veya dokunma olmadı sonrada zaten peceteylen geriye doğru sildik sorun olur mu acaba

Tahlil.com Cevabı : Anlattıklarınızdan eminseniz hamilelik olmadığını söyleyebiliriz.