Hocam sevgilimle kiyafetler uzerimizdeyken bir iliski yasadik. Mastürbasyon oldu. Bakireyim. Iliskinin ertesi gunu zamaninda regl oldum

Hocam sevgilimle kiyafetler uzerimizdeyken bir iliski yasadik. Mastürbasyon oldu. Bakireyim. Iliskinin ertesi gunu zamaninda regl oldum, hamilelik riskim varmidir ?

Tahlil.com Cevabı : İçin rahat olsun hamile değilsin.

o*********** :

Dün reglimin son günüydü. erkek arkadaşımın zevk suyu elime bulaştı. daha sonra o da bende zevk suyu bulaşmış elimizle vajinama dokunduk. Bazı sitelerde bu şekilde hamile kalınabileceği söyleniyor. Böyle bir riskim var mı? Ertesi gün hapı kullanmalı mıyım?

Cevap:

Bu şekilde hamile kalma ihtimalin çok düşük.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.