Hocam spermiogram sonuçları aşağıdaki gibidir.Hiç birşey anlamadım yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

Hocam spermiogram sonuçları aşağıdaki gibidir.Hiç birşey anlamadım yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.süre:4günsıvılaşma zamanı:40dklökosit: 0×10^6/mlhacim:1,5 mlsperm kon:66×10^6/mlNor.Mor:%2BAŞ ANO:%21AKROZOM ANO:%1ORTA KISIM ANO:%14KUYRUK KISIM ANO:%2A(ileri hareket):%36B(yerinde hareketli):%3C(hareketsiz):%61PHSS:%36MIX FORM:%62IMMATÜR FORM:%0YIKAMA SONRASI KON:32X10^6/MLYIKAMA SONRASI HAR:%100AMORF:%9PİRİFORM:%3YUVARLAK:%1SİVRİ:%4BÜYÜK BAŞ:%0KÜÇÜK BAŞ:%4ÇİFT BAŞ:%0BAŞSIZ:%0YORUM:3X10^6/ML Yuvarlak hücre görüldü

Tahlil.com Cevabı : Anlayacağınız dille özetleyelim sonucu.Normal şekilli sperm hücrelerinin oranı normal değil.oldukça düşük, bu da normal değil.