16 aydır çocuk düşünüyoruz ama nasip olmadı. Eşimin sperm testi sonucunu yazıyorum yorumlayabilir misiniz?

16 aydır çocuk düşünüyoruz ama nasip olmadı. Eşimin sperm testi sonucunu yazıyorum yorumlayabilir misinizRenk: Kirli beyazpH: 8.00Kan: NegatifHer sahada 20-25 lokosit ve 3-4 eritrosit görülmüştür.Yavaş Hareketli: %1/2 saat: 151 saat: 102 saat: 4Hareketsiz: %1/2 saat: 851 saat: 902 saat: 96Diğer Bulgular: Fruktoz (kantitatif)Boyalı prepasrasyonda morfolojiNormal yapılı: %65Anormal yapılı: %35Baş anomalisi: %8Kuyruk anomalisi: %14

Tahlil.com Cevabı : Yeterli bilgi yok sperm tahlilinizde, sitemizde bu konuda yazılmış yazılar, sorulmuş soru ve cevapları okumanızı öneriyoruz.