Hocam bugün test oldum ANTİ HCV 0,32 NEGATİF HBsAg 0,464 NEGATİF. İlişkimden 69 gün geçtikten sonraki Değerlerim aşıyı doğru zamanda mı yaptırdım?

Hocam bugün test oldum ANTİ HCV 0,32 NEGATİF HBsAg 0,464 NEGATİF ANTİ HIV 0,375 NEGATİF HOCAM birde Hepatit B ye karşı 3 Engerix B (yetişkinler için) asi oldum diğer aşıları da olacağım obur aylar içinde.. ilişkimden 69 gün geçtikten sonraki Değerlerim aşıyı doğru zamanda mı yaptırdım? Sonuç nedir?

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs değeriniz çalışılmamış, eğer pozitif ise aşıya gerek yoktur..