Hocam şüpheli ilişkiden sonra bugün 53. Gün ve anti hiv testi yaptırdım, sonuç negativ birde doğru zaman da doğru testi yaptırmışmıyım

Hocam şüpheli ilişkiden sonra bugün 53. Gün ve anti hiv testi yaptırdım, sonuç negativ birde doğru zaman da doğru testi yaptırmışmıyım yada hangi günde hangi testi yaptırmalıyım acaba teşekkürler, iyi çalışmalar.

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçların normal ancak HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisi