Şüpheli ilişkimden 31 gün sonra anti hiv adı altında bir test oldum. sonucu 0.06negatif.

 Şüpheli ilişkimden 31 gün sonra anti hiv adı altında bir test oldum. sonucu 0.06negatif. sonrasında laboratuvardaki hocayla konuştuğumda bu testte eliza yöntemi ile p24 hiv1 ve 2 combo olarak antihiv testi olarak bakıyoruz dedi.  sonuç güvenilir mi?

Tahlil.com Cevabı :  HIV testlerini bilinçsizce erken yaptırmışsın. Maalesef bazı laboratuvarlar bu testleri ilgili bir doktorun talebi olmadan sırf para kazanmak uğruna erkenden yapabiliyor.Size önerimiz bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmadan kendi başınıza test yaptırmamanız. Konuya dair aşağıdaki yazımızı dikkatle okumanızı öneriyoruz.         http://tahlil.com/aids-hiv-elisa-testleri-ne-zaman-sonuc-verir-hiv-suphesinde-en-hizli-tani-testi-nedir