Human papilloma ,ureaplasma, mycoplazma, neisseria,bel soğukluğu, treponema, herpes simplex gibi daha biçok hastalık testi varmış

9 yıl önce korunmalı ilişkim oldu.hiv hepatit b c vdrl testi ayrıca chlamidya testi yaptırdım.Human papilloma ,ureaplasma, mycoplazma, neisseria,bel soğukluğu, treponema, herpes simplex gibi daha biçok hastalık testi varmış ama şikayetim yok. Hastalık hastası oldum. bu vb testleri yaptırmalı mıyım

Tahlil.com Cevabı : 9 yıl önceki yaşadığınız bir ilişki ile ilgili olarak ve de şikayetleriniz yoksa bu tür hastalıklara yakalanma ihtimaliniz yok. Sıkıntılarınız devam ederse bir psikiyatri uzmanına danışmanızda fayda var.