İç çamaşırım da kırmızı kan gordum sizce kızlık zarinda zedelenme varmıdır ?

Üzerimde pantolon iç çamaşırım ve ped vardı adetimin son günüydü siyah kan geliyordu sevgilim le sevistik onunda üzerinde kıyafetler vardı eve gittiğimde iç çamaşırım da kırmızı kan gordum sizce kızlık zarinda zedelenme varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Evet zedelenme olabilir.Kesin bilgi için kadın doğum doktoruna jinekolojik muayene için başvurun.