İç çamaşırına az da olsa sperm bulaştı. Bir süre sonra sürtünmeli ilişki yaşadık. Sperm vajinaya temas eder mi?

Öncelikle merhabalar,kız arkadaşımla üzerimizde iç çamaşırları varken sürtünme yolu ile ilişkiye girdik ben boşalacağım zaman gidip peçete aldım pen*simin ucuna koydum,her ihtimale karşı. Gene de iç çamaşırımın yan tarafına az bulaştı.Çamaşır değişmeden 15 dk sonra devam ettik.Oradan temas eder mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu söylediğiniz pek mümkün görünmüyor. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi