İdrar tahlilimde protein çıkyor

Iyi günler bende 1 1.5 senedir idrar tahlilerinde protein çıkıyordu tıp fakültesi hastanesi nefroloji bölümüne gittim sadece 24 saatlik idrar toplattılar hiç bişey çıkmadı bunun üzerinden 1 sene geçti geçen hafta da dahiliye ye gittim protein 3+ çıktı bugün (20 05 2013)kontrole gittim 2+ çıktı sebebi nedir ?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması olağan değil bunun sebeplerine yönelik aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir