İşe giriş ile ilgili heyet raporu alırken,idrar tahlilimde uyuşturucu madde bulundugu belirtildi.Ancak maddenin adı veya bilgileri verilmedi.

İşe giriş ile ilgili heyet raporu alırken,idrar tahlilimde uyuşturucu madde bulundugu belirtildi.Ancak maddenin adı veya bilgileri verilmedi.Ben sigara , alkol ve uyuşturucu kullanmayan bir kişiyim.Bunun açıklaması nedir?

Tahlil.com Cevabı : Açıklaması son derece basit ya bir laboratuvar hatası var veya bu maddeyi kullanmışsınız.Bir başka merkezde tekrar edilebilir sonucunuz.