İdrar testi yaptim. 2. Cizgi hemen belirdi fakat ilki kadar koyu degil. 1 hfta snra tekrar gel dedi 1.5 aylik hamile olmam grek hamilemiyim?

.2 gun once doktora gittim ve beta hcg yapildi deger 32 cikti. Doktor hamilesin fakat cok dusuk deger dedi eve geldim ve idrar testi yaptim. 2. Cizgi hemen belirdi fakat ilki kadar koyu degil. 1 hfta snra tekrar gel dedi 1.5 aylik hamile olmam grek hamilemiyim? Deger yukselirmi dusuk riskimi var?

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...