Sevgilimle sürtünürken o boşaldı fakat onda boxer bnde iç çamaşır vardı ?

 Sevgilimle sürtünürken o boşaldı fakat onda boxer bnde iç çamaşır vardı  çok az onun boxerndan iç çamaşırım ıslandı. en son nisann 12snde adet olmştum 80 gün geçti

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal fakat gebelik testi yapabilirsin.

e************** :

Merhaba erkek arkadasimla 4 gun önce surtunme yoluyla iliskiye girdik vajina icine sperm bulasmadi bacaklarimin ic kismina geldi ama hemen de sildim peçeteyle biliyorum adet gunumu beklemem gerek ama cok korkuyorum hu sekilde hamile kalma riskim dusuk değil mi? yardimci oldugunuz için teşekkürler

Cevap:

Evet düşük bir olasılık.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.